A nappalok egyre rövidebbek, az idő elkezd hűlni és a fákról is már hullanak a levelek. Az elmúlást és az átalakulást nem csak a közelgő halottak napja, hanem a természet is megmutatja most nekünk.
Most, hogy közeleg a halottak napja és a mindenszentek, megemlékezünk az eltávozott szeretteinkről, de a fájdalom és a hiány mellett idén inkább gondold végig, mi az, amit ő adott neked.
Akár meg is kérdezheted magadtól:
• Mi az, amit ő tanított neked?
• Mi az, amiért hálás vagy neki?
• Ha most letekintene rád, szerinted mit mondana vagy mit tanácsolna neked?
Hiszem, hogy eltávozott szeretteink bennünk élnek tovább, mindig segítenek minket, amikor szükségünk van rá. A megérzéseink, a hirtelen jött gondolataink sokszor az ő sugallataik.
Arra kérlek, ez a megemlékezésed most legyen más, mint eddig. Ne csak arra a hiányra fókuszálj, amit az elvesztése okozott, hanem gondold végig, mennyi mindent adott ő neked azzal, hogy az életed része volt. Meríts erőt belőle, és gondolj szeretettel az együtt töltött időre.
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi. BővebbenElfogadom